• vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box

خبرنامه دیزج خلیل

:

Error
  • You are not authorised to view this resource.

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

خبر تصادفی

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

 

 

 

آقای حسن دهقان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر با تائید این خبر افزود همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش روز جمعه مورخه 93/7/25 و از ساعت 7 صبح از محل مقابل مقبره شیخ محمود شبستر برگزار خواهد شد .

در این همایش که بصورت زنده از شبکه استانی سهند و شبکه 3 سیما پخش خواهد شد بیش از یکصد جایزه ارزنده ازقبیل چندین دستگاه موتور سیکلت و کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس - دهها دستگاه دوچرخه کوهستان و دهها عدد لوازم خانگی و بسته های ورزشی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهد گردید .

ایشان در ادامه از همکاری های مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان - فرماندار محترم شهرستان شبستر و کلیه عزیزانی که در برگزاری این همایش بزرگ و تاریخی همکاری خواهند نمود تشکر نموده و اظهار امیدواری نمودند که انشا الله روز جمعه مردم ورزش دوست شهرستان شبستر به همراه خانواده های محترم خود حماسه دیگری را ثبت نموده و برگ زرین دیگری را بر افتخارات ورزش شهرستان رقم بزنند.

هزینه سفر زیارتی سه نفر به مشهد مقدس توسط خانواده اولین شهید منطقه شبستر شهید بهروز افتخاری پرداخت خواهد شد.

 

 

 

ورود به سایت

Sunday, 24 February 2019

پروانه انتشار پایگاه خبری دیزج خلیل

You are here:   صفحه اصلی
logo-samandehi