• vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box

خبرنامه دیزج خلیل

:

حدیث

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

خبر تصادفی

عملیات جدولگذاری (محله علیا)

جدولگذاری یک طرفه

جدول گذاری جلو مسجد توحید به طول125متر عملیاتی شد این محل که باخودیاری اهالی محل با اجرای دهیاری در حال اجرا میباشد به صورت جدولگذاری یک طرفه با آبروخواهدبود

بعدازاتمام جدولگذاری امیداست انشاء الله باآسفالت ریزی ورودی و >>>.......

ورود به سایت

نمایش از 16 خرداد 1397 بازدید: 249
پرینت

با عنایت به همکاری و برنامه ریزی های انجام گرفته در راستای ارج نهادن به مقام شامخ معلم و معرفی قدمت 80 ساله مدارس دیزج خلیل همایش تجلیل از معلمین ، فرهنگیان و خیرین مدرسه یار دیزج خلیل در مورخه 17/02/97 باحضور جمعی از مسئولین شهرستان شبستر و معلمین گرانقدر ساکن دیزج خلیل و شبستر و معتمدین و روحانیت معزز در محل خیریه مسجد صاحب الزمان با اجرای برنامه های متنوع برگزار گردید. از معلمین و زحمتکشان عزیزی که به جهت نبود فرصت کافی از قلم افتادند صمیمانه عذرخواهی میکنیم و انشاءالله در برنامه های آتی جبران خواهد شد.

وجود بالای 250 معلم عزیز وبالای 100 مهندس بزرگوار و تعدادی پزشک شایسته می طلبد در راستای معرفی فرهنگ و دانش غنی دیزج خلیل گام های بلندی برداشته شود که انشاالله با همیاری شما سروران این کار صورت خواهد گرفت.

در پایان از حضور مسئولین عزیز و معلمین گرامی، زحمات هیات امنای مسجد صاحب الزمان، پرسنل دهیاری و عزیزانی که در برگزاری برنامه زحمت کشیدند سپاسگزاریم.

شما اجازه ارسال نظر را ندارید

سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

پروانه انتشار پایگاه خبری دیزج خلیل

شما اینجا هستید:   صفحه اصلیاخبار روستاآیین تجلیل از معلمین ، فرهنگیان و خیرین مدرسه یار دیزج خلیل
logo-samandehi